Optimics.cz

Nejlepší česká společnost na web analytiku a online marketing.

 

optim_ct_cool_1

 

Analytika

A nemyslím si to jenom já, ale ví o tom i v AppAgentu, kde špičkový analytik Pavel Trejbal (chápeš to? ten Pavel Trejbal) zkoumá chování v herním průmyslu. A Pavel Trejbal je především dvorní analytik v Optimics. Náhoda? Nemyslím si.

Nejen Pavlem živ je člověk, v Optimics (s nasazením studenta jaderné fyziky před zkouškami) pracuje i Lukáš Lískovec, nadějná hvězda světové analytiky! Když mu bylo 12 let, přeprogramoval své mámě pračku na Google Analytics.

Optimalizace

WebTop 100? Není problém. Jan Sehnal, stíhací eso mezi CRO specialisty, uvedl v život nejvíce cool emailovou kampaň na planetě. No dobře, možná ne na Planetě, ale na planetě ČR rozhodně ano. Nevěříte? Věřte! Je tak dobrej, že si ho zvou český CRO béčka na oběd, aby jim vysypal své know-how.

Školení

gud_job

A tohle píšou juniorům po prvním týdnu ve zkušebce.

Žehlení

Honza, to je týpek co rozjel firmu, kde dámy, co žily samy doma, s dětmi, bez práce, mohly díky němu alespoň žehlit pár košil za docela dobrej šušeň. A teď se stará o hladký chod lecčeho (od technických implementací, přes projektové vedení, babysittingu, popíjení piva). Tuhle pochvalu dostal těsně po zkušebce, sotva mu uschly kšandy.

roman

Technologie

Tuňák do Optimicsu patří taky! Dělá tam ty nejhustější trakaře (trackery, pozn. redakce), bohužel za ty roky nestihl napsat jediný článek na web, protože pracovní pozice Senior Architekt Trakař Developer ještě nebyla oficiálně vynalezena a má tak moc práce. Ale to se mění!

Follow ceskytunak.cz