Chci svůj tracker

Co je to tracker?

Tracker je program či script, který má na starost sběr dat, která jsou následně užívána k analytickým či automatizačním účelům. Tracker se stará jednak o sběr generických dat, mezi které můžeme běžně řadit adresy webových sídel, názvy stránek, parametry webových prohlížečů a tak. Dále má tracker na starosti data, které získá od svého páníčka, tedy např. ecommerce data z eshopu, uživatelská data (číslo bot, barva očí, umístění mateřského znaménka) a v neposlední řadě má na starosti respektování soukromí (opt-in/opt-out/anonymní okna/ do not track) a taky optimalizaci chodu (šetření licencí, snižování zátěží serverů).

Proč mít vlastní tracker od Tuňáka?

Základní trackery si nakrásně zprovozníte sami. K tomu vám stačí si na stránky vložit nějaký Google Analytics snippet, či rovnou GTM a tam si naklikáte hromadu trackování. Viz třeba Simo Ahava a další vám s tím pomůžou rádi.

Pokud ale chcete něco opravdu speciálního, třeba máte obrovský eshop, nebo rozjíždíte vlastní RTB platformu, nebo jste třeba NASA a potřebujete trackovat Apolo 11, pak se asi nespokojíte s pluginem Autotrack.

Už to chápu, co s tím mohu dělat?

Je to jednoduché, stačí zvednou telefon a zavolat Tuňákovi na 724 312 156.

A pozor, to není vše!

Pokud zavoláte do 360 minut, dostanete Dvoje Geáčka za cenu jedněch! A to se vyplatí. Tak šup, voláme!

*cena je 60kč/min, platí pouze pro volající z východní evropy a jižní afriky.