Kontakt & info

Český Tuňák

Ahoj, jmenuji se Jakub Kříž a jsem specialista na technologie pro webovou analytiku. Šikovných Jakubů Křížů (advokátů, obchodníků) je po světe mnoho a proto vznikl Český Tuňák. Je to můj profesní brand.

Zaměření webu

Zaměření webu je především o analýze chování v internetu, stavbě analytických trackerů, scriptování v JavaScriptu, debuggingu HTTP signálů a automatizaci procesů v analytice, machine learningu a zpracování dat.

Historie

V roce 2002 jsem zprovoznil svůj první webový server, psal v PHP a dělal weby. V roce 2012 jsem se přidal k Optimics a začal se věnovat webové analytice a hodně se ponořil do JavaScriptu. V roce 2016 se stávám Tuňákem. V roce 2018 začínám budovat první neuronové sítě. Detaily nechme stranou a plujme dál.

Současnost

Co mohu ve svém rybníčku nabídnout? Téměř cokoliv co se týče návrhu a vývoje analytiky či reklamních systémů na web (i mimo něj). Slovy Google Analytics, Adobe Site Catalyst, RTB sítě, TagManagery, A/B testování všeho druhu a jako dezert výtečný JavaScript. Jsem v tom dobrej a nestydím se za to. Mým největším odběratelem služeb je skvělá firma Optimics, takže pokud hledáte enterprise analytiku na klíč. Bum prásk! Yo bejby, jděte přímo za nimi.

Za zbrusu novou položku do svého portfolia pojďme zařadit python a Tensorflow pro deep learning.

Poslat zprávu

Jméno (vyžadováno)

Email @ (vyžadováno)

Text zprávy

[recaptcha]

Fakturační údaje:

Jakub Kříž
Revoluční 303
Dolní Rychnov, 356 04

IČ: 880 96 891
neplátce DPH

Email: ceskytunak@gmail.com

 

Tuňák je fér, Tuňák má své Zásady ochrany osobních údajů.